Duyurular

maTRock

Sokak Çeteleri v5.0

Sokak Çeteleri v5.0

Mesajgönderen maTRock » Cum Haz 13, 2014 12:39 am

1. Yeni havalı kullanıcı arayüzü ve yeni giriş ekranı. Eski ve yeni arasındaki geçiş için seçenek var.

2. Bir oyuncuya saldırıp yendiğinizde bir çok istatistik((güç, zeka ve seksapel) alınacak. Eğer yendiğiniz düşman yüksek seviyede ise daha fazla istatistik kazanılacak. Ayrıca düşman o sırada çevrim içi ise daha da fazla kazancınız olacak. Ve kurban herhangi bir bonus kullanamayacak.

3. Çete Binası (Çete Merkezi) – Bu bina çete üyelerine bonus verecek bir yapıdır. Çete binası, çete menüsünden inşa edilebilir. Çete merkezi, saldırı yapmanın mümkün olduğu çeteleri listeleyecek. Bir çete sadece kendi çete binasının düzeyindeki bir çeteye saldırabilecek. Çete binasının size sağladığı bonusları çeteden ayrılırsanız otomatik olarak kaybedeceksiniz. Çete binasının her seviyesi, çetenize ilave üye yapmanız için seçenek açacaktır.

4. Çete Savaşları – Bir çete başka bir çeteyi yendiğinde, yenilenin kasasından bazı kaynakları yağmalayabilecek. Yağmalanabilecek kaynak miktarı, yenilen çetenin kasasındaki para ve bağlantıya göre değişecek.

5. El Bombaları – Birisi size başarılı bir el bombası saldırısı yaparsa, 6 saat boyunca istatistiklerinizin %6sını kaybedeceksiniz. Ekstra demir perde size el bombalarına karşı önlem sağlacak.

6. Yeni bir yükseltici olan Kuşak, istatistiklerinizi %6 arttıracaktır.

7. Bir görev yapmanız artık başka oyun özelliklerini de etkileyecek. Oyuncular bir görev yaparken diğer eylemleri gerçekleştirmek için bekleme sınırı olmayacaktır. Yeni bir Premium özelliği olarak işi anında bitirme özelliği eklendi. Yeni bir antibot sistemi, bu seçeneği kötü amaçlı kullanımlara karşı önleyeci olacak. Bir çetedeyken görevler size daha fazla bağlantı verecek ve bu bağlantının bir kısmı çete kasanıza yatırılacak.

8. Biriktirebileceğiniz kart sayısı 20 ile sınırlı olacaktır. Eğer 20 kartınız varken yeni bir kart kazanırsanız bu kartı otomatik olarak kaybedeceksiniz.

9. Özel Gazinolar – Şimdi kendi kumarhanenizi inşa edebilirsiniz. Büyük bir kumar patronu olmak için deneyimli olmalısınız.
.
.
.
Resim

maTRock


Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
maTRock
Administrator & Team Leader
Efsanevi Gangster
Efsanevi Gangster
 
Mesajlar: 317
Kayıt: Çrş Eyl 02, 2009 10:54 am
Konum: Sokak Çeteleri

Dön Duyurular

Who is online

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

cron