Duyurular

maTRock

Sokak Çeteleri Oyun Kuralları

Sokak Çeteleri Oyun Kuralları

Mesajgönderen ElaNa » Çrş Mar 04, 2015 8:03 pm

Oyun Kuralları

http://www.sokakceteleri.com Oyun, Chat ve Forum Kurallarına Uymayanlar Ceza Alacaklardır!!!

1. Bu bir oyundur!

Burada yaptığınız hiçbir şey gerçek değildir! Oyun, eğlenerek zaman geçirmeniz içindir ve hiçbir şekilde sizi şiddete teşvik etmemeli veya cesaretlendirmemeli! Oyunda, sanal suçlar işleyebilirsiniz, fakat ASLA bunları gerçek hayatta DENEMEYİN! Oyunun Yaratıcıları, oyunu kullanmanın sonuçları için herhangi bir sorumluluğu üstlenmez!

2. Fair play ve sportsmenlik

Oyun kurallarını değiştirmeye çalışan ve de kurallarda açık bulup ondan yararlanmak isteyen oyuncular, oyundan uzaklaştırılacaktır. Kaba dilkullanan, bug bulup ondan yararlanan ve hileye sebep olan diğer benzeri işlemler gerçekleştiren oyuncuların, Sokakceteleri.com adresindeki hesabı, otomatik olarak silinecektir.

3. Oyun Yaratıcılarının Sorumluluğu

Sokakceteleri.com ücretsiz bir oyundur, bu yüzden verilen tüm hizmetleriçin sorumlu tutulamaz. Eğer, sistem cöküşü ve/veya hardware ve/veya software problemi yaşanırsa ve herhangi bir oyuncu, diğer oyuncularagöre dezavantajda kalırsa, bu oyuncu için Sokakceteleri.com sorumlu tutulamaz.

4. Ödenmiş hesaplar

Her oyuncu, aylık minimum bir fiyat karşılığında, reklam bannerlerini kapatabilir. Bu fiyat, sadece ve özellikle reklam bannerleri ve avatarları kaldırmak içindir. Tüm diğer haklar, diğer oyuncularınki gibidir.

5. Yasak işlemler

Bot kullanımı ve sürekli bir şekilde online olma programları yasaktır.Bir şekilde, otomatik olarak oyuncunun işlemlerini yapan bu türprogramları önermek ve kullanmak Sokakceteleri.com oyununda kesinlikleyasaktır. Bu türden program, bot, hack vb. kullanan ve oyunda bulunan bir açık sayesinde avantaj elde edip bunu yetkililere bildirmeyen(bug kullanan)oyuncular,uyarılmadan cezalandırılacaktır!

6. Kısıtlamalar

1. Her oyuncunun, sadece bir hesap oluşturma hakkı vardır. Çoklu hesap(Multi hesap) oluşturan oyuncuların hesapları uyarılmadan silinecektir!

2. Account ( Hesap ) satışı yasaktır! , tespit edildiği halde hesap süresiz ceza alacaktır.

3. Avatar ve Profilde hakaret ve reklam içerikli resim, yazı ve link kullanmak yasaktır.


7. İki kişinin aynı bilgisayardan oynaması - MULTİ HESAPLAR HAKKINDA!
En çok iki kişi aynı bilgisayardan oynayabilir. Bunun için kurallar şöyledir:


7.1. İki kardeş, kuzen vb. kişiden fazla oynamak yasak.;
7.2. Eğer iki kardeş aynı bilgisayarı kullanıyorsa, başka bir hesabın obilgisayardan bağlanması kesinlikle yasaktır (tek bir giriş için olsadahi);
7.3. Aynı bilgisayarı kullananların, aynı çeteye üye olmaları ve aralarında alış-veriş yapmaları yasaktır. İki hesap arasındaki,herhangi mal, nakit para, kredi aktarımı veya ticareti kesinlikleyasaktır;
7.4. İki kardeşten biri, oyundan cıktığı zaman, diğerinin hemen bağlanması yasaktır. Giriş en az 1 saat sonra olmalı.Mesela siz saat 12:00 'da oyundan çıktınız, kardeşiniz oyuna girmek için en az 13:01 'e kadar beklemelidir.
-Eğer bu kurallardan herhangi biri ihmal edilirse, iki hesap da süresiz banlanır.

8. Oyundaki değişiklikler

Sokakceteleri.com, uyarı yapmadan, oyunu değiştirme hakkına sahiptir.


Ban İtiraz ve İletişim:
[email protected] (Destek Mail)
Resim
Kullanıcı avatarı
ElaNa
Administrator & Team Leader
Efsanevi Gangster
Efsanevi Gangster
 
Mesajlar: 304
Kayıt: Sal Oca 29, 2013 5:37 pm

Dön Kurallar

Who is online

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron