Duyurular

maTRock

Reset

Reset istiyor musunuz?

Evet
30
75%
Hayır
10
25%

Toplam oy : 40

Re: Reset

Mesajgönderen ҾĽ--ŊΊŅѼ » Pzt Eyl 30, 2013 12:51 am

Yeni versiyon çok güzel ama 50 kişinin aynı seviyede beklemesi kötü iran da 3 hafta herkes 32.seviyede bekledi bu bizim server de 2 ayı bulur. O yüzden kartlar konuşucak seviyenin bir önemi yok :) Yani daha çok PARA PARA PARA :D
ҾĽ--ŊΊŅѼ
Yeni Gangster
Yeni Gangster

Mesajgönderen mehmet37601905 » Pzt Eyl 30, 2013 10:57 am

muratbey sorularda reset tarihine verdiği cevap şu şekilde idi :

" Reset en son 74 gün önce atıldı ve artık reset sistemi kaldırıldı. Bu sezon süresizdir.
İyi Oyunlar Dilerim "

şimdi insanlar talep etti diye ayak yaparak reset i oylamaya sunmak da nedir ? yalan mı konuşuyorsunuz yoksa dalda mı geçiyorsunuz ? reset gelirse oyuna bir daha başlamam ben de emek verdim . ama diyorsanız ki yüklü olan özel itemleriniz ; karaborsada sattıklarınız da aynı şekilde size geri dönecek o zaman kabul reset gelsin . ama okullar açıldı genellikle okula gidenler oynuyor bu oyunu . bu yüzden online sayısı düştü . reset gelecek yine canlancak oyun ama seneye tekrar aynı konular konuşulacak . reseti sürpriz şekilde atmayınız madem . 1 gün öncesinden haber ediniz . karaborsadaki itemlerimiz aynı şekilde kalmayacak ise kaçakçıdan satarız gelir elde ederiz . bomba ve kredilerimiz seneye devretsin . haksızlık oluyor . şirket değişti diyorsun ya kardeşim şirket değiştiyse şahıslar yöneticiler neden değişmedi . yarışma yapıyorsunuz yönetici olan veya eskiden yöneticilik yapmış olanlara ödül veriyorsunuz . onları neden yarışmaya dahil ediyorsunuz . bu oyunda çok boşluklar var . ama emek verdik diye devam ediyoruz . reset gelirse düşük sıralardan yüksek sıralara çıkarım çünkü oyunda yeni yeni bazı şeyler öğrendim bunu kullanarak daha üst sıralara gelirim . ama oyundan önce bu sezonun gerçekten sınırsız olacağının sözünü verin . ileride talep gelse bile reset gelmeyecek ise . ayrıca 49 kişinin o seviyeye ulaşması çok saçma . o sınır kalksın veya 49 dan yarıya düşürülsün .
cCc ultrAslan Koordinatörü cCc
mehmet37601905
Deneyimli Gangster
Deneyimli Gangster

Mesajgönderen ghostfm72 » Pzt Eyl 30, 2013 4:04 pm

Resete evet :)

:ph34r:
.
Kullanıcı avatarı
ghostfm72
Efsanevi Gangster
Efsanevi Gangster

Mesajgönderen 76ers » Pzt Eyl 30, 2013 6:22 pm

4.0 sürümünün getirdiği en bariz özelliği birçok kişi söylüyor. Level geçmeniz için 50 kişinin aynı seviyede olması şartı aranıyor. Ya reset isteyen arkadaşlar, Allah aşkına biraz ileriyi görerek düşünün, reset geldi diyelim. ilk 3-5 ay geçtiken sonra online sayısı düşünce olduğunuz levelde kalmanız sizi sıkmayacakmı ? aynı levelde dön dolaş dur. nereye kadar gidecek ? Bakın benim başka bir tavsiyem var. Eğer benle aynı fikirde iseniz gelin hep beraber bunun mücadelesini verelim.

İlla reset isteniyorsa, bunu versiyon 1.0 veya 2.0 la yaptıralım. yada 4.0 la reset olacağına, ikinci bir şehir açılsın ve burasıda aynı kalsın orasıda sıfırdan başlasın. Ama ilk dediğim daha mantıklı. 1.0 yada 2.0 la reset olsun. O zaman kredisi olan değil, oyunu iyi oynayan iş yapar. Oyun eskiden çok daha güzeldi. Haksız mıyım ? Resete katiyen karşıyım ancak 1.0 yada 2.0 versiyonlarıyla olacaksa reset olabilir, hayır demem.
76ers
Deneyimli Gangster
Deneyimli Gangster

Mesajgönderen Xeno1907 » Pzt Eyl 30, 2013 9:59 pm

Daha önce de eski sürümlerin getirilmesi hakkında görüşme oldu. Biz bildirdik fakat şirket böyle bir şeyin olamayacağını bildirdi. Gelirse 4.0 .. Yani daha önce de dil döktük eski sürüm gelmez.
Sokak Çeteleri SubAdmin
Kullanıcı avatarı
Xeno1907
Moderatör
Mafya
Mafya

Mesajgönderen doz aj » Sal Eki 01, 2013 11:41 am

kaldıgımız surumden devam edelım resetten sonrada saygılar tum dotlarıma..
...BİR gün MUTLAKA...
doz aj
Gangster
Gangster

Mesajgönderen Pleeeoo » Sal Eki 01, 2013 7:34 pm

GÜZELİM TÜRKİYEMİZDE - ÜLKEMİZDE erdogana BİLE EVET DENİYORSA BUNDA HAYIRA BASARKEN KULLANDIKLARI MAUSEA SLMLAR...

PLEOŞ :D
Pleeeoo
Yeni Gangster
Yeni Gangster

Mesajgönderen Pleeeoosh » Sal Eki 01, 2013 7:38 pm

HAYIR DİYEN ELLER KIRILSIN xd
Pleeeoosh
Yeni Gangster
Yeni Gangster

Mesajgönderen Pleeeooshh » Sal Eki 01, 2013 7:41 pm

seni 28 EVETLE UĞURLUYORUZ Reset istiyor musunuz? ANKETİ
Pleeeooshh
Yeni Gangster
Yeni Gangster

Mesajgönderen doz aj » Çrş Eki 02, 2013 10:50 am

reset gelsın ama 4,0 surumdu gelmıyor zaten yıne eskı surum gelcek dıye bızde resete evet dedık. burdan her kese seslenıyorum eger hele bi 4.0 surumu gelsın varya..hıc ıyı olmaz haberınız olsun.birde ahlaf dogukan sende bana dedın 4.0 surumunu sızde ıstemıyordunuz degılmı? ? ? ? gelmıycek dedınız neden bu konuda bır admımn bızı bılgılendırmıyor. . . hangı surumun gelcegı ıcın
...BİR gün MUTLAKA...
doz aj
Gangster
Gangster

Mesajgönderen Xeno1907 » Çrş Eki 02, 2013 3:30 pm

muratbey yazdı:Merhaba gangsterler;
Yoğun reset isteği üzerine genel görüşlerinizi almaya karar verdik. Reset olması durumda SON VERSİYON ile oyun yeniden başlayacak, oyunuzu kullandıktan sonra düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayınız.

İyi Oyunlar!

Başka yanlış anlayan varsa iyi okusun :)
Sokak Çeteleri SubAdmin
Kullanıcı avatarı
Xeno1907
Moderatör
Mafya
Mafya

Mesajgönderen doz aj » Çrş Eki 02, 2013 4:32 pm

son versıyon suan oynadıgımız degılmı barış eger boyle dewam etcekse cok hoş polucaktıurr
...BİR gün MUTLAKA...
doz aj
Gangster
Gangster

Mesajgönderen Xeno1907 » Çrş Eki 02, 2013 4:39 pm

Şuanki versiyon 3.0 da oynuyoruz.

Ama reset gelirse bir üst yeni sürüm 4.0 gelicek.
Sokak Çeteleri SubAdmin
Kullanıcı avatarı
Xeno1907
Moderatör
Mafya
Mafya

Mesajgönderen doz aj » Cmt Eki 05, 2013 12:17 pm

ben oyuna gıremıyorum web sayfam bıle acılmıyor.oyunda bır sorunmu var yoksa :( ne oldu bırden bıre_ sokakçeteleri.com benım pc den acılmıyor ve hıc bı pc den acamıyorum n oldu boylee
...BİR gün MUTLAKA...
doz aj
Gangster
Gangster

Önceki

Dön Anketler