Duyurular

maTRock

Efsanevi Mafya Babası Veliahtını Seçiyor [I]

Sonuçlanmış ve ödülleri dağıtılmış etkinliklere buradan ulaşabilirsiniz.

Re: Efsanevi Mafya Babası Veliahtını Seçiyor [I]

Mesajgönderen Gold_Blow » Sal Ağu 06, 2013 9:47 am

Bir Gangsterin Doğuşu

Hapisten çıkalı sadece birkaç gün olmuştu. Ortalıkta boş boş geziyordum. Artık kendimi çok yalnız hissetmeye başlamıştım bu yüzden arkadaş aramaya çalıştım ama nafile. Kimse benimle takılmıyordu. Herkesin kendi gücünde arkadaşları vardı, ben onlara göre çok zayıftım. Sonunda bende onlar gibi olup, hepsini ezmek istiyordum. Bazı çetelere katılmak için patronlarıyla konuştum, hepsi benim çok zayıf olduğumu ileride daha güçlü olursam alabileceklerini söylediler. Ama ben nasıl gelişeceğimi, nasıl daha güçlü olacağımı bilmiyordum. Bana ne yapmam gerektiklerini söylediler. Sokağımdaki küçük kızın dondurmasını çalıyordum, sarhoşun ve dansözlerin parasını çalıyordum. Artık bende kötü biriydim. Zamanla sokağıma züppeler, taksiciler ve kabadayılar girdi ama ben onlarında hakkından geldim. Sonraları diğer gangsterlere saldırmaya başladım. Hepsi olmasa da kendi gücümdekilerin hakkından geliyordum. Spor salonu ve öğrenim merkezlerine gidip kendimi daha da geliştirdim. Yavaş yavaş bu oyunda bende söz sahibi olmaya başlamıştım ama hala çok gelişmem gerekiyordu. Artık herkes adımı biliyordu 'ZGRGRDL'. Hapishaneye girip bilek güreşlerine katıldım, çıkmak istediğim zaman korumalara rüşvet verip veya isyan çıkartıp kaçıyordum. Zamanla turnuvalara katıldım ve ödüller kazandım. Artık silahım, arabam ve köpeğim çok iyiydiler ve beni daha güçlü yapıyorlardı. Tekrar çetelere başvurdum artık beni geri çevirmiyor ve yanlarına alıyorlardı. Çetede daha da geliştim ve kendi çetemi kurmaya karar verdim. Kurdum da. Çetemdekiler bana başkan ZGRGRDL derdi. Ama hala zayıf olduğumuz ve diğer çetelerin saldırısından dolayı çetemi kapatmak zorunda kaldım. Tekrar başka çetelere girdim burada çok büyük çete savaşlarına katıldım çok ödüller ve paralar kazandım ama benim gözüm şef koltuğundaydı. Bir yanda da ileride kuracağım çete için ekip hazırlıyordum bulunduğum çetenin şefi bunu duyunca beni çeteden kovmuştu. Ben yine bir çeteye girdim burada daha uzun kalıp kendimi kanıtladım ve bir gün şefe onun yerini istediğimi söyledim. O da vaktinin geldiğini söyleyip bana devretti. Şimdi ne kadar dostum varsa bir o kadar da düşmanım var. Kendi çetemi de başkasına devrettim. Daha güçlü çetelere katıldım ve buralarda kendimi yükselttim. Artık gözüm en güçlü çetenin şefi olmakta. Mutlaka bunu bir gün başaracağım.
Nick: ZGRGRDL
En son Gold_Blow tarafından Çrş Ağu 07, 2013 10:15 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Gold_Blow
Gangster
Gangster

Mesajgönderen emrel156 » Sal Ağu 06, 2013 6:25 pm

Benim hikayem animasyon tadında...
Matrock dan izin alarak video hazırladım iyi seyirler...

www.youtube.com Video from : www.youtube.com
emrel156
Gangster
Gangster

Mesajgönderen emrel156 » Sal Ağu 06, 2013 7:35 pm

emrel156 yazdı:Benim hikayem animasyon tadında...
Matrock dan izin alarak video hazırladım iyi seyirler...

www.youtube.com Video from : www.youtube.com

nick im videoda yazıyor ama ben yinede ekliyeyim nickim : whitevampire ^_^
emrel156
Gangster
Gangster

Mesajgönderen kentavpos » Sal Ağu 06, 2013 10:23 pm

Kentavpos unuversitede okuyor bos zamanlarinda da spor salonuna gidiyor antreman yapiyordu.Bazen de babasina yardim ediyordu,kuyumcu dukkani vardi babasinin.Genellikle pek disari cikmazdi aksamlari ama ciktiginda da babasi hep uyariridi onu o cafe lere gitme diye,helee o arkadaslarinla hic gitme,alinirdi kentavpos ama babasida hakliydi abisi alkollu araba kullanirken kazada olmustu.onunda birkac serseri arkasi oldugunu biliyordu babasi.Sakin bir sokakta yasiyordu taki o gune kadar okuldan donuyordu sokakta bir hareketlilik vardi yerlerde cam kiriklari hemen babasinin dukkanina kostu,ne oldu burda dedi babasi dolu gozlerle bakti sorma evlat,gansterler geldi etfara sasldirdilar haraca aldilar herkesten hatta su kosedeki kucuk firindan bile, kacarken birde tehtit ettiler polis ararsaniz basiniza is alirsiniz diye.Ama babam polisi aramisti tutmuslardi onlari,polis onalrin bir cete oldukalrini ve birkac gun dikkat etmelerini soyluyordu,Artik sokagimiz oynayan,kosustiran cocuklarla degil,polis ve ajanlarla doluydu.Ama cete uyeleri onlara ragmen soakga girmis ve babasinin dukkanini bombalamis ve ailesini oldurmuslerdi.kentavpos ne yapacagini bilmiyordu hemen babasinin uzak durmasini soyledigi arkadaslarini buldu,ona yardim etmelerini istedi onlarda onu seflerine goturduler.Sef onu kabul etti ama sakin davramsini istedi hersey olacakti ama sirasiyla once dovusmeyi,silah kullanmayi ogrendi,ceteninn tum goreevlerine katilir,dovuslere giderdi hatta oda harac almaya baslamisti tam bir ganster olmustu Artik intikam gunu gelmisti saldirdilar ve ceteyi yok ettiler kentavpos mutluydu,hersey bitti derken aslinda baslarina bir bela aldiklarinin farkinda bile degillerdi cunku o cete,cok buyuk bir cetenin sadaece alt yapisiydi aslinda ,ve cok gecmeden buyuk cete saldirilara baslamisti,bombalar silahlar hic susmuyordu cete uyelerin cogu olmustu.son saldirida sef de yaralanmisti hastaneye kaldirildi kentavpos onu hastaneden cikartti gizli bir yere saklandilar ama sef hem yaralanmis hem ihtiyarlamisti kentavpostan ceteyi tekrar canlandirmasini guclendirmesini istiyordu,ama kentavpos yapamayacagini soyluyordu,sef ona bankada 3 tane gizli kasasi oldugunu ve ceteyi tekrar kurmak icin gerekli olan para,baglanti,ozel itemlerin oldugunu soyledi o kasalarda,bunlar son sosz leri idi,oda olmustu.kentavpos hemen bankaya gidip kasalari acti evet gercekten burda hersey vardi hatta fazlasi bile.Hemen son zamanlarda tanidigi gansterleri toplamaya basladi uzuun zaman hapiste olan birkac arkadasini cikardi,bir anda cete dolmustu ama kentavpos sadece cok kisinin degil guclu kisilerin olmasi gerektigini biliyordu.Hemen calismalara basladilar,hizli arabalar,yeni silahlar,bombalar aldialar.Artik cok gucluyduler oteller,barlar,hatta gazino bile kurdular artik intikam vakti gelmisti saldirilarin ardi arkasi kesilmedi ve en sonunda zafer onlarin olmustu.Evine gitti kentavpos koltuga oturdu ayaklarini sahpaya koydu,hic bu kadar mutlu ve huzurlu olmamisti uzun zamandir.Ailesinin intikamini almis,intikami almasinda yardim eden sefinin de son arzusunu yerine getirmisti hem ceteyi kurmus hem intikamini almisti.Televizyonu acti habarlerde daha birkac saat once yaptiklari opeasyondan bahsediyordu,boburlendi gogsu kabardi ve oracikata uyuya kalmisti,birden irkildi firladi yerinden,lavaboya gidip yuzunu yikadi yuzu lavaboya degiyordu.Ruyasinda kucuk bahceli evi bir ailesi ve cocukleri oldugunu gormustu,babasi onu aramis ve cocuklarin oynamasi icin kuck bir kuzu aldigini ve eve yolladigini soylemisti,cocuklarla beraber bahceye inmis beklemeye baslamislardi,evet adam tatli bir kuzu getiyordu ama yanalrina geldiginde o kuzu kocaman bir kurt olmus,cocuklara saldirmisti tam o anda firlamisti kentavpos yerinden ,yavasca kafasini kaldirdirdi aynada kendi yuzune bakarken,nerdeyse tamamen kisilmis sesiyle evet baba haklisin dedi,bu sokaklar bir kuzuyu,acimasiz bir kurtda donusturmustu.
Kentavpos
kentavpos
Gangster
Gangster

Mesajgönderen karakedi » Sal Ağu 13, 2013 10:56 am

yarışma bitti neden hala sonuçlar açıklanmadı ?
'' Şans Sonsuzadek Sizinle Olsun ''

KARAKEDİ_1453
karakedi
Gangster
Gangster

Mesajgönderen ElaNa » Sal Ağu 13, 2013 8:28 pm

karakedi yazdı:yarışma bitti neden hala sonuçlar açıklanmadı ?
Sonuclar yakin zamanda aciklanacaktir karakedi
Resim
Kullanıcı avatarı
ElaNa
Administrator & Team Leader
Efsanevi Gangster
Efsanevi Gangster

Mesajgönderen maTRock » Çrş Ağu 14, 2013 2:02 pm

KAZANANLAR

En İyi Hikaye Ödülü

İkincilik Ödülü