Duyurular

maTRock

Efsanevi Mafya Babası Veliahtını Seçiyor [I]

Sonuçlanmış ve ödülleri dağıtılmış etkinliklere buradan ulaşabilirsiniz.

Efsanevi Mafya Babası Veliahtını Seçiyor [I]

Mesajgönderen maTRock » Sal Tem 30, 2013 12:45 pm

Efsanevi Mafya Babası Veliahtını Seçiyor
[I]

Resim

Merhaba yeraltı dünyasının korkulan gangsterleri!

Gelmiş geçmiş en acımasız mafya babasının artık işleri devretme vakti geldi! Ve son vurgununda elde ettiği ganimeti seçeceği veliahtına vermeye karar verdi.Yer altında yaşamak zordur, ama bir mafya babasının güvenini kazanmak daha da zordur! Mafya babaları sadece kendini kanıtlamış ve görkemli bir hikayesi olan gangsterleri yanına kabul eder.Efsane olmuş tüm mafya babalarının insanı tedirgin eden ve dehşete sürükleyen hikayeleri vardır.

Peki ya senin hikayen?

Gangsterinin hikayesini paylaş ve mafya babasının son vurgunundan kazandığı tüm ganimeti elde et! Bir duyuma göre son vurgundan yüklü miktarda kredi, el bombası ve bağlantı elde edilmiş.Bütün bunlar senin olsun istiyorsan acele et ve hikayeni anlat!

• Karakter isminize özel sizin yazdığınız bir hikaye yaratıp bu konu altında paylaşmanız gerek.
  • Hikaye kesinlikle alıntı ve başkası tarafından yazılmış olmamalı.
  • Hikayede anlattığınız gangster sizin nickinizi taşımalı.
  • Hikayeniz en az 250 kelimeden oluşmalı.
  • Ödül alabilmeniz için toplamda 1 haftadan uzun süre oyun banı almamış olmanız gerekmektedir.
  • Hikayelerinizi etkinlik süresi içerisinde bu konu altında nickinizi yazarak paylaşmanız gerekmektedir.
  • Hikayeleri Sokak Çeteleri yönetimi değerlendirecektir.

Etkinliğin başlangıç tarihi: 01/08/2013
Etkinliği bitiş tarihi: 07/08/2013

Ödüller

En İyi Hikaye Ödülü

İkincilik Ödülü

Üçüncülük Ödülü
.
.
.
Resim

maTRock

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
maTRock
Administrator & Team Leader
Efsanevi Gangster
Efsanevi Gangster

Re: Efsanevi Mafya Babası Veliahtını Seçiyor [I]

Mesajgönderen TheAhlafCodein » Çrş Tem 31, 2013 11:21 pm

DONDURMA ÇALAN GANGSTER Mİ OLUR PAMPA?
"Adın ne" dediğinde dizlerim titredi.
O aynanın karşısına oturmuş, berber gırtlağındaki sakalı kazırken korkusuzluğunu gösteriyordu.
"Ahlaf" dedim. "İsmim AhlafCodein"
Güldü. "Bu isme sahip birisi çocuktan dondurmasını bile çalamaz" dedi.
Ezildim bu söze.Ardından;
"Sana ilk görev şu, sokağıma git, küçük kızın dondurmasını çal."
Hemen harekete geçtim, zor bi görevdi. İyi bir plan yaptım ve çaldım dondurmayı.
Çocuk ağladı, uzun süre.
Getirdim dondurmayı verdim Şef'e. "bu erimiş codein ama başardın." dediğinde sevindim.
bir gün ben de gangster olacağım. o taht benim olacak.
Ve bana ard arda görevler vermeye başladı.
Sokağındaki "Holigan" 'ı tekmeleyip ceplerini karıştırdım.
Her gün düzenli olarak Dansözlerin kazancını topluyordum. Zorluk çıkarırlarsa gözlerin morartıyordum.
Sokağın düzenini sağlamak tamamen benim elime geçmeye başladı. Sokağa giren taksicileri soyuyordum.
Hatta "züppe"lerin burnunu kırıp arabalarını çalıyordum. En zoru ise bankamatik.
En çok gelir oradan geliyordu ama polislerin bizi enselemesi daha da kolaylaşıyordu.
Tehlikenin büyüğü ise ajan. Hergün sokakta aynı yere park ediyor kırmızı arabasını ve bizi uzaktan izliyor.
Onlar varken de suç işliyoruz. Hakimiyeti öyle ele geçirdim ki, sadece izliyorlar bizi.
Gidip onları da tartaklıyorum. Çekip gidiyorlar.
Artık tüm hakimiyet bende.
Polisler rüşvetle çalışıyor. Bazen sırf altın(kredi) kazanmak için hapise giriyorum.
Çok güçlüyüm. Bilek güreşlerinden iyi para kazanılıyor.
Sonra da polislere karşı kartlarımı oynuyorum. Rüşvet verip çıkıyorum.
Onlarca kuaför,saatçi,butik ve diğer tüm dükkanlar hergün bana haracını ödüyor.
Herşey benim kontrolümde.
Bunu başarmam zor oldu.
Yaşlandın.
Senin yerine geçme vaktim geldi Şef.
Ben hazırım.

OYUNCU NİCK: AHLAFCODEİN
TheAhlafCodein
Yeni Gangster
Yeni Gangster

Mesajgönderen Doctor906 » Çrş Tem 31, 2013 11:33 pm

Bir zamanlar bir süt çocuğu olan Doctor907 onu hırpalayanları pişman etmek ister. Bu yüzden savunma-dövüş kulubüne katılır orda iyice kendini geliştirdikten sonra bu kabadayıları dövmek için yol alır. Onların karşısına geçip onlara karşı çıkar. Fakat ne kadar çok çalışmış olsada yine dayak yiyen kendisi olur.Ve onu döven kişiler o çocuğun annesine Market'e giderken tecavüz etmeye çalışır.Annesi bu olanları Doctor907'ya söylemez.Ama annesine tecavüz eden çocuklar Doctor907 yı görüp onunla bu konu hakkında dalga geçer...Annesinden gerçeği öğrendikten sonra Doctor907 , Bir mafya babasından ona yardım etmesini diler.Mafya babasının bir şartı olduğunu söyler.O şart ise Kendi çetesine katılacağı ve ölene kadar o çete içinde bulunacağıdır...Doctor907 intikam duygusu yüzünden kabul eder.Ve çetesi ile iyi bir ortam sağlar.Annesine tecavüz eden pislikleri birlikte öldürürler.Ve annesine devamlı para göndererek Onunda mutlu yaşamasına yardımcı olur.Ve Doctor907 kendi halinden memnundur.En sonunda kendi mekanı,işi,sokağı olmuştur.Ve kendi hayat çizgisinde zirveye ulaşmayı başarmıştır.Şuan Dünyanın en çok korkulan en güçlü en çok paraya sahip olan çetesinin başkanı...
En son Doctor906 tarafından Prş Ağu 01, 2013 7:10 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Doctor906
Yeni Gangster
Yeni Gangster

Mesajgönderen emrel156 » Prş Ağu 01, 2013 12:11 am

Doctor906 yazdı:Bir zamanlar bir süt çocuğu olan Doctor906 onu hırpalayanları pişman etmek ister. Bu yüzden savunma-dövüş kulubüne katılır orda iyice kendini geliştirdikten sonra bu kabadayıları dövmek için yol alır. Onların karşısına geçip onlara karşı çıkar. Fakat ne kadar çok çalışmış olsada yine dayak yiyen kendisi olur.Ve onu döven kişiler o çocuğun annesine Market'e giderken tecavüz etmeye çalışır.Annesi bu olanları Doctor906'ya söylemez.Ama annesine tecavüz eden çocuklar Doctor906 yı görüp onunla bu konu hakkında dalga geçer...Annesinden gerçeği öğrendikten sonra Doctor906 , Bir mafya babasından ona yardım etmesini diler.Mafya babasının bir şartı olduğunu söyler.O şart ise Kendi çetesine katılacağı ve ölene kadar o çete içinde bulunacağıdır...Doctor906 intikam duygusu yüzünden kabul eder.Ve çetesi ile iyi bir ortam sağlar.Annesine tecavüz eden pislikleri birlikte öldürürler.Ve annesine devamlı para göndererek Onunda mutlu yaşamasına yardımcı olur.Ve Doctor906 kendi halinden memnundur.En sonunda kendi mekanı,işi,sokağı olmuştur.Ve kendi hayat çizgisinde zirveye ulaşmayı başarmıştır.Şuan Dünyanın en çok korkulan en güçlü en çok paraya sahip olan çetesinin başkanı...

ben bu filmi bir yerde görmüştüm sanki... :D
emrel156
Gangster
Gangster

Mesajgönderen Thyke » Prş Ağu 01, 2013 12:16 am

4 Sene öncesi sokaklarda bomboş yürüyen gangsterimin yanına Tefeciler yanaştı ve tehditle Sokak çeteleri oyunun içine girmeye zorladılar. Sokağımda yaptıgım ilk işleirmin ardında beatle araba Makarov silah ve roşko köpek Tahsis ettiler ve en sonunda çok kirli bi oyunun içinde oldugumu farkettim. Gün geçtikçe tefecilerin en güçlü adamı oldum.Mafya babası Tahtımızı yıktı bizde başımıza buyruk birer gangster olarak sokaklara dağıldık eski halimize döndük ama bu sefer herşey çok farklıydı. Sokaklara dağıldık karşımda KOCATÜRK, MBB , Oquz92 ,Emono , Muntaro , Kral28 , Scarface gibi eski iş arkadaşlarım da vardı ama sokak hayatında dostluk tanınmıyordu büyük çaplı kavgalar oldu oteller uçuruldu ofisler patlatıldı. Dostluklar bölündü Ve güçlerimizi grup grup birleştirdik. Kendi çetemizi kurduk birlik olduk (MBB ÇETESİ), ve oyunda bize birşey diyebilen olmadı Mafya Babası 'nın yerine ben geçeceğim. Birlikse birlik savaşsa savaş!! Yaşadık gördük. Hazır ol Mafya babası 2 metre yerin altına giriceksin ebediyen.Hazırlan Mafya babası en başından beri hakkettiğin yere gidiyorsun.

Nick: Thyke

*DuYSeVqiLi Eskiler tanır yeniler örnek alır.
Resim
Kullanıcı avatarı
Thyke
Yeni Gangster
Yeni Gangster

Mesajgönderen karakedi » Prş Ağu 01, 2013 8:12 am

BEN KARAKEDİ İŞTE BENİM HİKAYEM !
Bütün ailemi bir yangında kaybetmiştim evimiz yanmıştı ve bir tek ben kurtulmuştum o zamanlar daha küçüktüm 20 yaşında bir genç kızdım bir gün sokaklarda sığınacak bir yer ararken peşime bir gurup serseri takıldı, benden para istediler yok dedim ve bu sefer faydalanmak istediler kaçtım kurtulmak amacıyla gördüğüm bütün karanlık sokaklara kaçtım ve birden koşarken birisine çarptım ve yere yığıldım elimden tuttu ve beni kaldırdı. Yanında bir sürü güçlü adamları vardı beni o gün o kurtardı o herkesin korktuğu efsanevi bir mafya babasıydı beni yetiştirdi birlikte bir çok işe adım attık ve bana artık zamanı geldi dedi bir kedi kadar hızlı ve kurnaz olduğumu söyledi ve birlikte bir banka soygunu yapacağımızı söyledi ben daha küçüğüm dedim yakalanırım dedim ama hayır dedi. Şehir merkezindeki bankayı gece bütün alarmları geçerek birlikte soyduk ve o tam yakalanacakken hedef şaşırttım ve bütün dedektifleri ve ajanları peşime taktım daha sonra babanın yanına geri döndüğümde bana gururla bakıyordu adamlarına beni örnek gösteriyordu ve bana senin adın artık Karakedi dedi.O günden sonra tek başıma savaştım kendi bölgem oldu babanın izinden gitmeye devam ettim bir çok kişi artık korkuyor adımı duyduğunda karakedi efsanesi diye anlatıyorlar beni babanın hayatını kurtarmam benim bütün hayatımı değiştirmişti. Yine bir gün diğer serserilerle dövüşürken babanın en güvendiği iki adam geldi yanima baba beni çağırıyordu hemen gittim ve benimle özel bir konuşma yaptı ben artık yaşlandım dedi yerime geçmeye çalışan bir çok evladım var ama hiç birinde sendeki kadar yürek ve cesaret yok. Artık benim yerim senin dedi.Fakat bırak onlarda kendilerini göstersinler çünkü bir kez dahi olsun benim yerime geçebilmeyi hayal etmelerini istiyorum dedi.Yani Büyük şef bana elini uzattı ve bütün gücünü aslında bana bıraktı…Yeni Efsanevi Mafya Babası Benim Karakedi 1453 bu adı unutmayın…BABADAN ALDIĞIM GÜÇ İLE HER AN ENSENİZDEYİM…

Nick :Karakedi_1453
'' Şans Sonsuzadek Sizinle Olsun ''

KARAKEDİ_1453
karakedi
Gangster
Gangster

Mesajgönderen hellfire58 » Prş Ağu 01, 2013 8:24 am

Merhaba size bugun yaşadığım başımdan geçen olayları anlatacağım Ben:hellfire58 Eskiden güçsüz ve zayıftım bu işe fazla meraklı ve hevesliydim kötü olanları alt etmeye ant içmiştim büyük bi mafia babasıyla tanışmıştım ailem yoktu sığınacak biri bir ev arıyordum bana sahip çıkacak bi aile istiyordum karşıma çıktı sonunda biri devamlı yanındaydım onun bana eskiden ne iş yaptımı bilmek istermisin delikanlı dedi elbette bilmek isterim efendim dedim ve bana ben gangster'im dedi ilkten şaşırmıştım büyük bi gangster'in sokakta ne işi vardı bana kötülerle savaşmayı öğretmesini istedi belliki beni sevmişti kabul etti silah nasıl tutulur polise yakalanma risk'imi nasıl düşürürüm araba nasıl çalırım bunları öğretmişti artık neredeyse 2-3 saat eğitim yapıyordum gerçekten yorucu ve sıkıntılı bi işti ama gün geçtikçe daha hızlı olmaya başladım ellerim daha çabuk hareket ediyordu bunu fazlasıyla görüyordum bir gece uyurken ustam geldi hadi kalk dedi buyrun efendim dedim işe çıkmalıyız dedi fazla eğitim yaptın alışmış olmalısın dedi siyah elbise verdi bu ne için dediğimde karanlıkta gözükmezsin dedi ilginç geldi tabiki giydim yola koyulduk araba arıyorduk markası fark etmeyecekmiş ilk gün olduğu için sadece deneme amaçlı olacaktı bu arabayı bulduk ustam sokağın başında bekleyeceğini söyledi arabayı git al dedi gittim elimde bir levye vardı kapının kenarına taktım ve kapıyı açtım alarm öttü alarm kablosu maviydi onu koparttım alarm sustu ama polisler duymuştu alarm mı ustamıda aldıktan sonra bastık gaza mekana kaçtık arabayı boyadık plakayı değiştirdik gün geçtikte fazlasıyla usta olmuştum bu işte ustam yaşlanmıştı artık bu işi bırakacağını söyledi tek başıma yola devam etmem gerekiyordu neredeyse herşeyi biliyordum artık şimdi bana bi takma isim lazımdı fazla düşündüm ve buldum ismim: hellfire58 olmalıydı hellfire anlamı ise cehennem ateşi 58 ise benim en uğurlu rakamımdı gidip önce zayıf adamlar bulup hırpaladım (hırsızlar) gibi namım duyulmaya başlamıştı ortalıkta söylentiler geziyordu güçlendikte daya büyük işler peşinde bulunuyordum artık hayatım daha iyiydi şunu unutmayın herkes güçlü bi gangster olamaz fazlasıyla emek harcamanız gerekir...

Nick:hellfire58
hellfire58
Yeni Gangster
Yeni Gangster

Mesajgönderen karakedi » Prş Ağu 01, 2013 9:21 am

hellfire58 yazdı:Merhaba size bugun yaşadığım başımdan geçen olayları anlatacağım Ben:hellfire58 Eskiden güçsüz ve zayıftım bu işe fazla meraklı ve hevesliydim kötü olanları alt etmeye ant içmiştim büyük bi mafia babasıyla tanışmıştım ailem yoktu sığınacak biri bir ev arıyordum bana sahip çıkacak bi aile istiyordum karşıma çıktı sonunda biri devamlı yanındaydım onun bana eskiden ne iş yaptımı bilmek istermisin delikanlı dedi elbette bilmek isterim efendim dedim ve bana ben gangster'im dedi ilkten şaşırmıştım büyük bi gangster'in sokakta ne işi vardı bana kötülerle savaşmayı öğretmesini istedi belliki beni sevmişti kabul etti silah nasıl tutulur polise yakalanma risk'imi nasıl düşürürüm araba nasıl çalırım bunları öğretmişti artık neredeyse 2-3 saat eğitim yapıyordum gerçekten yorucu ve sıkıntılı bi işti ama gün geçtikçe daha hızlı olmaya başladım ellerim daha çabuk hareket ediyordu bunu fazlasıyla görüyordum bir gece uyurken ustam geldi hadi kalk dedi buyrun efendim dedim işe çıkmalıyız dedi fazla eğitim yaptın alışmış olmalısın dedi siyah elbise verdi bu ne için dediğimde karanlıkta gözükmezsin dedi ilginç geldi tabiki giydim yola koyulduk araba arıyorduk markası fark etmeyecekmiş ilk gün olduğu için sadece deneme amaçlı olacaktı bu arabayı bulduk ustam sokağın başında bekleyeceğini söyledi arabayı git al dedi gittim elimde bir levye vardı kapının kenarına taktım ve kapıyı açtım alarm öttü alarm kablosu maviydi onu koparttım alarm sustu ama polisler duymuştu alarm mı ustamıda aldıktan sonra bastık gaza mekana kaçtık arabayı boyadık plakayı değiştirdik gün geçtikte fazlasıyla usta olmuştum bu işte ustam yaşlanmıştı artık bu işi bırakacağını söyledi tek başıma yola devam etmem gerekiyordu neredeyse herşeyi biliyordum artık şimdi bana bi takma isim lazımdı fazla düşündüm ve buldum ismim: hellfire58 olmalıydı hellfire anlamı ise cehennem ateşi 58 ise benim en uğurlu rakamımdı gidip önce zayıf adamlar bulup hırpaladım (hırsızlar) gibi namım duyulmaya başlamıştı ortalıkta söylentiler geziyordu güçlendikte daya büyük işler peşinde bulunuyordum artık hayatım daha iyiydi şunu unutmayın herkes güçlü bi gangster olamaz fazlasıyla emek harcamanız gerekir...

Nick:hellfire58

BİRAZ BENİM HİKAYEME BENZİYOR AMA ELİNE SAĞLIK
'' Şans Sonsuzadek Sizinle Olsun ''

KARAKEDİ_1453
karakedi
Gangster
Gangster

Mesajgönderen Katniss1907 » Prş Ağu 01, 2013 12:10 pm

Nick: Katniss1907

Katniss'ın Hikayesi

Yılın ilk karı yağıyordu.Çocuklar bu anın keyfini çıkarabilmek için sokaklara dökülmüştü.Soğuk onların umrunda değildi. Benimse kış aylarında tek bir eğlencem vardı. Her zamanki gibi gözüme kestirdiğim kar tanesinin diğerleriyle olan yarışını izliyordum. Dalmıştım.Çocukların kendilerini eve çağıran annelerine söylenmesinden vaktin geç olduğu anlaşılıyordu.Sesler kesilmişti.Soluklarımdan başka bir ses duyamıyordum. Soğuk hava, bedenimde yayılmaya başlamıştı. Ayak parmaklarımı hissetmiyordum. Çok üşümüştüm. Sonunda kendimi içeri girmeye ikna edebildim.Uykum gelmişti. Işıkları kapatmaya gittim. Karanlıkta hiçbir şey göremiyordum. Bir yere çarpmamak için ellerimle etrafı yokluyordum. Yatağıma ulaştığımda telefonum çalmaya başladı. Neredeydi bu telefon? Neden ışığı açmayı akıl edememiştim? Bunları düşünürken kafamı duvara sertçe çarpmış olmalıyım ki bayıldım.Ayıldığımda sabah olmuştu. Telefonumda 1 mesaj vardı. "Mafya Erhan'ın gazinosuna hemen gel!" yazıyordu. Bu ismi daha önce duymuştum. Başıma dert almak istemiyordum. Gitmeyecektim oraya. Gelen 2. mesajın sesiyle irkildim. Aynı mesajdan bir tane daha vardı. Neler oluyordu? Bu sorunun cevabını öğrenmenin tek yolu vardı.Oraya gitmem gerekiyordu.
Ayakkabılarımı bağlarken ellerim titriyordu. Korkmuştum sanırım. Basamak atlayarak merdivenleri indim. Acele etmem gerekiyordu, hızlandım. Koşarken çarpıştığım insanlar arkamdan birçok şey söylüyordu, onlara aldırmadan devam ettim. Gelmiş olmalıydım. O kadar yorulmuştum ki ayaklarım tutmuyordu. Beni ilk defa görüyorlardı.Hepsi gözlerini dikmiş bana bakıyordu. İki adam geldi. Beni Erhan Baba'nın yanına götürdüler. Odaya girdim yavaşça. Kimse yoktu.Çok yorgundum, gördüğüm ilk koltuğa oturdum. Beklemeye başladım. İçeri geldi. Siyah saçları ve esmer yüzündeki dikiş izleri onu yeterince korkunç yapmıştı. Beni neden çağırdığını sormama fırsat kalmadan konuya girdi. Ona yardım etmemi, yanında çalışmamı istiyordu. Neden beni seçmişti? Geçmişini biliyorum der gibi baktı.Yalnızlığımın sebebinin küçükken yaptığım hırsızlık olduğunu biliyordu. "Başka çaren yok."dedi.Haklıydı. Yalnızlıktan bıkmıştım. Param da yoktu zaten. Ama bu mafya olmamı gerektirmezdi. Elinde çevirdiği silah beni zor durumda bırakıyordu. Nasıl oldu bilmiyorum.Kabul etmiştim. Artık bambaşka biriydim. Kötüydüm ben. Kendimi dışarı attım. Buralarda yeniydim. Hiç arkadaşım yoktu, olmayacağını düşünüyordum. Henüz kimseye bir şey yapmamıştım. Erhan Baba bu konuda yardım etti bana. Silah kullanabiliyordum artık. Dostum da olmuştu. O da benim gibi kızdı. Onunla çok iyi anlaşıyorduk.Adı Bendis'ti. Birbirimizden başka kimsemiz yoktu.Belki de bu yüzden çok yakınız. Birlikte suç işliyorduk. Buna rağmen kimse bizi çetesine almıyordu. Anlamıyordum...
O akşam Bendis'le Erhan Baba'nın yanındaydık. Bizden sakladığı sırrı söyleyecekti. Bir yere oturduk. Anlatmaya başladı. "Çok küçüktünüz.Sizi bırakmak zorundaydım.Birbirinizden ayırmam gerekiyordu. Düşmanlarım çoktu. Beni sizi öldürmekle tehdit edeceklerini biliyordum." dedi. Hiçbir şey anlamıyordum. Bendis'le kafamız çok karışmıştı. O sırada camlar kırıldı. Saldırıya uğramıştık. Erhan Baba "Tahmin etmeliydim!" diye bağırdı. Silahlarımızı aldık. Karşılık vermeye başladık. İlk çatışmamdı. Acemiydim. Silah seslerine alışkın değildim. Başımı ağrıtıyorlardı. Tüm bunların arasında çok değişik bir ses duydum. Bir daha asla duymak istemeyeceğim bir ses. Ateşler kesildi. Koca bir sessizlik olmuştu. Arkamı döndüm. Çok korktuğum şey olmuştu. Vurmuşlardı Erhan Baba'yı. Bir şeyler söylemeye çalışıyordu. Sesi güçlükle çıkıyordu. "Kapı arkası" dedi. "Ne var orada!" diye bağırdım.Susmuştu.Sonsuzluğa kapatmıştı gözlerini. Bendis'e döndüm. "Ne anlatmaya çalışıyordu?" dedim. Bendis onun zeki bir adam olduğunu, sırlarını iyi saklayacağını düşünüyordu. Bu konuda ona katılıyordum. Oturduğu yerden doğruldu. Kapının arkasına ilerledi. Kapıyı kapattı. Kapının arkasında kalan kitaplığı incelemeye başladı. "Bunu görmen gerekiyor." dedi. Yanına gittim. Bir sürü kitap vardı. Hepsini olduğu yerden çıkardık. Kitaplardan birini olduğu yerden alamamıştık. Bu kitapta bir şeyler olduğu belliydi. Elimi kitabın üstünde gezdirdiğimde bir çıkıntı fark ettim. "Bu nedir?" diye sordum. Bendis yanıma yaklaştı. Çıkıntıya eliyle bastırdı. Odada garip bir ses duyuldu. Anlamadık ne olduğunu. Erhan Baba'nın köpeği halıyı kokluyordu. Havlamaya başladı. Yavaşça halıyı çektik. Gizli bir oda bulmuştuk! Yavaşça indik merdivenleri. Odada yanan bir şömine ve bir masa lambası vardı. Bordo renkli duvarların üstünde tablolar vardı. Odayı aramaya başladık. Bendis tabloları inceliyordu. Meyve tablosunun dikkatini çektiğini söyledi. Gerçekten öyleydi. Meyve tabağının içinde kırmızı bir limon vardı. Buna bir anlam veremedik. Çalışma masasına doğru ilerledik. Çekmeceyi açtım. Bir kağıt vardı. Bomboştu. O sırada Bendis "Oda limon kokuyor Katniss." dedi. Yavaşça kağıdı kokladım. Limon kokuyordu. İkimizde anladık neler olduğunu. Limon suyuyla yazılmıştı yazılar. Şömineye ilerleyip Kağıdı ateşe doğru tuttum. Yazıyı çok net bir şekilde okuyabiliyordum. "Çetemi size bırakıyorum.Çetemin adı neden KatDis biliyor musunuz? Bilmesenizde anlamış olmanız gerekiyor.Sizi çok seviyorum.
Babanız Erhan.."
Şaşkınlıkla baktık birbirimize.Babamıza kavuşamadan kaybetmiştik onu. Şimdi ikimizde aynı şeyi düşünüyorduk. Bunu yapanlardan intikam alacağız!
2 gün geçmeden çeteyi topladım. Çete arkadaşlarımın hepsi bunu kimin yaptığını çok iyi biliyordu. Ghost ve Ghost Çetesi. Konuşmaya başladım. "Şu an o çeteyi yenebilecek güce sahip değiliz diğer çetelerle birlik olmamız gerekiyor." dedim.Lafımı bitirir bitirmez Bendis elime kağıt verdi. "Ghost Çetesi'nin düşmanlarının listesi"dedi. Bendis babamıza benden daha çok benziyordu. Her zaman planlıydı.Gün geçtikçe onu daha çok sevmeye başlıyordum. Hafifçe güldüm. "Artık intikam almanın vakti geldi."dedim.

...Babamın ölümünün üstünden 2 ay geçmişti.Bu süre içerisinde kendimi geliştirdim.Akşam saldıracaktık Ghost Çetesi'ne. 3 çeteyle birlik olmuştuk. Onları yenebileceğime inanıyordum..
Vakit gelmişti. Yola çıktık hep birlikte. Geldiğimizde çok büyük bir ev duruyordu karşımızda. Etrafı korumalarla çevrilmişti. Bu durumda silah kullanmak mantıksız olacaktı. Biraz boyun kırma vaktiydi sanırım. Önce girişteki korumaları ortadan kaldırdık. Bendis ve ben yavaşça içeri girdim. Başkasını istemiyordum yanımda.Onu öldüren ya Bendis ya da ben olmalıydım. Bendis alt katı kontrol ederken ben yukarı çıkmıştım. Yürüyordum. Bu odalardan birindeydi. Aniden arkamdaki kapı açıldı. Ghost'tu bu. Silahı ona doğru doğrulttum ve "Sıra bende!" dedim. Anlamsızca baktı ve sırıtmaya başlıyordu. Ne yapıyordu bu adam? Gülüşü beni sinir ediyordu. Elini silahını almak için beline götürdüğü sırada iki el ateş ettim. Bendis telaşla yukarı geldi. Evet yapmıştım. Babamın katilini kendi ellerimle öldürmüştüm. Üzgün değildim mutlu da değildim. Oradan uzaklaşmak istiyordum. Hava almak için dışarı çıktım. Gökyüzüne baktım. Babamın beni duyabildiğini biliyordum. Ona söylemek istediklerim açıkça belliydi:
"İnandığım ve emin olduğum tek bir şey var baba. Ben bir mafyayım ve bana zarar vermek isteyenleri yok etmek için daima burada olacağım. Bendis'le birlikte.."
En son Katniss1907 tarafından Sal Ağu 06, 2013 9:25 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kat & Dis
Resim
Kullanıcı avatarı
Katniss1907
Büyük Şef
Büyük Şef

Mesajgönderen warioraw000 » Cmt Ağu 03, 2013 4:04 pm

1 çocuk vardı warioraw diye, zengin bir ailenin tek çocuğuydu babası Türkiye'nin önde gelen suç örgütlerinin başındaydı.
Babası ŞEF diye tanılan birine çalışıyordu, babası bir gün işi artık bırakmaya karar verdi ŞEF bu işe çok kızdı, ve warioraw ı kaçırdı. Annesini ise öldürdü, babası ŞEF ten kaçmak zorunda olduğu için warioraw ı orada bıraktı, ve sonra ŞEF onuda yakaladı. işkencelerle öldürdü warioraw ın bütün kıyafetlerini alıp ormana bıraktı.
ŞEF in asıl amacı warioraw ı geleceğin ŞEF i olarak düşünüyordu ama bir rakibi vardı yaroirat.
Yaroiat warioraw ın kardeşiydi yarioat daha 10 yaşındayken ŞEF e çalışıyordu. Warioraw ise acemi bir hırsıza.
Aradan 2 yıl geçti, warioraw artık o hırsızdan herşeyi öğrenmişti. Hırsız ise 79 katlı bir binadan muza basarak kaymıştı, ve aşağı düşerek ölmüştü. Warioraw önce bir ev çalmaya kalkıştı başaramadı, polisler onu yakaladı. Karakoldan bir polisin tabancasını alarak kaçtı.
8 kişi öldürüp 6 kişi ide ağır yaralamıştı. Yaroiat ise banka soyuyordu. Warioraw kendisinin bir rakibi olduğunu bile bilmiyordu. Yaroiat %80 ŞEF olmuştu warioraw kaçaktı polislerden kurtulmanın bir yolunu buldu.
Kendisine yüz nakli yapacaktı bunun bu çok tehlikeliydi, tek başına olduğu için ölme şansı bile vardı.
Doktor kaçırmak zorunda kaldı, ve o doktorları kaçırdı doktorlar gereken malzemeyi aldılar. Warioraw eğer yüz nakli olmaz ise aileleri ölecekti. Warioraw yüz naklini oldu yaroiat ise artık profosyeneldi, ve warioraw ı bizzat kendisi takip ettmeye başladı.
Warioraw bir süre sonra bunu fark etti ancak bir şey yapmadı.
ŞEF intihar etmiş ve bir not bıraktı (NOT: kim yaşarsa yeni ŞEF o olur )yaroiat notu kopyaladı. Warioraw suç işlerken onun kapısının önüne koydu. Warioraw bunu görünce korkmuştu aslında.
Yaroiat kurnazdı yanına 50 adam aldı ve warioraw ı aramaya koyuldu.
Warioraw Assasins creed gibiydi ama Yaroiat ı tek başına öldüremeyeceğini biliyordu. en yakın arkadaşından yardım alacaktı FINIX ten.
Yaroiat warioraw ın mekanına girdi, mekanın 200 metre ötesinde warioraw sneiper ile bekliyordu, ve pencereden gördüğünde yaroiat ı öldürdü. Sonunda ŞEF olmaya hak kazanmıştı, ama bundan sonra başka rakipleri olacağını biliyordu. (SON)
NİCK : -WarioraW-
warioraw000
Deneyimli Gangster
Deneyimli Gangster

Mesajgönderen doz aj » Cmt Ağu 03, 2013 5:09 pm

DOSTLUGUN VERDİGİ SAYGI VE GÜVEN DİYELMİİ ?
Şuan pıpomöu yaktım. derın dusuncelre dalarak cekıyorum ve vıskımı yudumlarken karsımdakı eskı bır dostmun anlatıgı cocukluk mazılerıdenn uyanan hıslerım. benı bugunlere getıren gecmısım canlandı gozumun önunde. . . dozaj lakaıbında gecen gecmısımm.
EVET ! tam anlamıyla yıl 1960 lar ortalık karısık soguk savasın hızla estıgı zamanlar somuren somurene gecen yıllar. tabıkı o zaman 12 yasında yım anemı tam anlamıyla hatırlamzken bababımın olum haberlerıyle. uzulurken kımsemın olmadı bu alemde .. yuruyorum tek basıma hayata karsı .lakin yetımhanede devletın o zamnakı zor sartlar altında zor gunler gecırıyorduk. ama dostlugumun saglam oldugu bir kardesım vardı ismi? hımm ismi evet ismi frenk dı. . yetımhane zzamanlarımızdı ıyı kotu vukatat falan olarakdan gecırdıgım bu yetımhane hayatınnda cevre edınmıstım henuz 18 yanda yetımhanden de, cıkma zamanı gelmıstı ve bir gun yetımhanden cıktıkdan sonra.sehırın sakın sokagında saat 07:00 gıbı gezerken seslenme duydum heyy cemal. arkamı ondum ve bu arkdasım frenkdı.ne yapıyosun burda dedım ve gozune baktım gel bır ıckı ıcleım dedım bır bara gıttık.ıckılerımız yudumlarkenn 18 yasında yetımhaneden cıkıtıgımı anlatım tabı o benden 4 yıl once cıkmısdı yetımhaneden. benı gordugne sevındıgnı soylemıstı aklımda hep supphler vardı. ama hayır cemal hayır bu en yakın aarkdasın renk dı suphlenemzdın.. ve bır gun yıl 1972 yasım 19 olmustu ben frenk ve 2 arkdas daha bır evde kalıyorduk gunluk hırsızlık dolandırıcılık yaparak gunluk harclıgımızı bulup ıckımızı ıcıp ev kırasını verırdık lakın bırgun arkdasımız kewn gelıp kuyumcu soymaktan bahsende kadar .dedıgı kelımeler aklıma yerlmıs hayla cunku ılk adımızdı o bızım? evet gencler banka soyuyoruz kım gelıyor kım gelmıyor demeden harıta cıkartıp plan yapya basladırl bende aralrdaydım cunku oyun bozanlım yapamzdım asadece ben. ve bır 25. cadedekı kuyumcu soymak ıcın cıktık. musayıt bır anını bekledık kuyumcunun sakın bır vakıtını.ve saat oglenden sonra 02:15 gıbıydı ve ıcerı daldık arkdsaım frenk sılahı dogrultu bu bır soygundur dercesıne adam anladı ben cantayaı actım tam ve oten polıs srenınden cıkan sesı duyduk panık yaptıgımız anaam sılahı cektı frenk ates etı adamı vurdu yoksa ben vurulcaktım ve kacarken frenk kewn nasrı elımden parayı aldılar ayagımdan vurulmustum sanırsamkacarken cok gerıde kaldım ve polısler yakalıdı 2 3 gun karkolda yapılan ıskencelerde sorulan soruların hıcbırını net cevaplamadım ve tutuklanmak uzere tm 15 yıl soygun ve adam vurma sularından tek basıma yakanlmıstım grupta kı yakanlan ılk ve tek kısıydım ben.guatamala ceza evıne gonderıldım henuz yasım 20 lerde ve azalı sulularla bırlıkte kalıyordum sanıseler dakıları.dakıkalar.satatler.saatler. gunlerı gunler haftaları aylar yıları derken hergun cızık attım ranzamın basına baktım ve hesabıma gore tam 8 yıl gecmıstı. . . bır zıyetercımın geldıgını duydum.cıktım gercekten gelcek kımım olabırdı dıye meragımdan cıkarken frenk ve bı adam daha yanında gordum oturdum konustuk uzun uzn ve bana bır avukat tutugunu ara mahkeme ısteyıp cıkma talebınde bulucagını soyledı. umutsuzdum evet umutsuzdum tam 10 yıl olmustu cezaevındekı yılarımdan ve mahkemem olcaktı .bır gun mahkemeye cıktım gercek sok olmustum ınanlımaz bır savunan avutak tutmustu frenk bna benı ara mahkemde cıraktan bır avukat tutmustu gercekten. . . cok sevınclıydım. yıne frenkler yetmhanedn cıktıgım zamankı ılk gıtımızız bıraneye gıttım o zaman 18 yasındakyken bugun 30 yasındayım ogun olan soygundakı seylerı konustuk . . .ve ben cezaevındeyken arkdaslarım dısarda yaptıkları ısten bsarılı oılmuslar ve ben hıc bırsey bılmazken dozaj adlı kahraman yaratmıs arkdaslarım kendılerın patronları oldugunu soylemısler herseke onu kımse goremez ama her kes ona calır demısler.. butun yeraltı dunyası bu ısmı merak etmıs..cogu kısıye bır masla kahramını gıbı gelıyormus polısler bıle bu ısmı duymuslar cogu olayda ama ona ulamamıslar .cunku! ! ! oyle bırı yoktu takı bana frenk o sahısn oldugumu anlatana kardar... gercekten gurur duymustum arkdalslarımdan benı unutkları sanmıstım ama yanlısmısım? her kes ısmıı bılıyordu sımayen tanımaya basladırlar.gercekten bosston sehrını ele almıstık. ve tm amerıka benı duyuro merak edıyordu .polısınden halkına mafyasından gangterıne kadar.. yılarca yasdıgım seylerdı bunlar ustu kapalı hatılardıgım . . . . . Bu genclık yılarım suan 67 yasındayım ve kapımda bekleyen adamarım var ken param varken mafya alemınde ısmım varken ben oturup vılamda arkdsaım frenkle vıskımı ıcıyorr ve pipomu cekıyorum... hergun o günün gelecegini hayal etmısıtım zaten :)
...BİR gün MUTLAKA...
doz aj
Gangster
Gangster

Mesajgönderen Scrubs » Pzr Ağu 04, 2013 2:27 am

Bir efsanenin doğuşu

Bir zamanlar bir çaylak sokaklarda geziyordu ama aklında hep aynı şey vardı,
en iyi gangster olmak herkezin saygı duyacağı ve adını duyduklarından korkuyla inlemelerini istiyordu.

İşte o gun sohbetetlere (chatte) kulak vermişti o zamankı en iyi gangsteleri dınlıyordu taktikleri alıyordu ordakı bir çete şefi bu çaylagı aralarına almaya karar verdiler.Bu çaylağı yetiştirmeye başladılar belki onlar için getir goturcu veya kullanmak için aldılar.
Bir gun her zaman ki gibi sokaklarda para ve bilek gureşlerinden altın (kredi ) kazanmak istiyordu ama nafile cok güçsüzdü.
Yaşlı şefi ona tavisye verdi dedi ki sabır ve beklemek herşeyin zamanında kullanman gerek, ne
zaman nerede kulanacagını iyi bilmekti her gun ezilen bir adam bir gun herkeze boyun eydircekti belkide, bu taktikleri iyi öğrenedi ve görevlerde yer almaya başladı para kazanmak için adam döven tartıştıgı adamların ofisine bomba atan biri oldu.
Bu taktikleri veren yaşlı şefi bir gun dediki genç çaylağım seni bir arkadaştan çok kardeşim olarak goruyorum ve artık ben bırakıyorum bundan sonra ailem ( Çete ) sana emanet.
Çaylak ne anlarım bu işlerden şefim ansızın gidiverdi.Ansızın ve tek kalan ne yapacagını bılmeyen çaylak şu an en iyi ve en eski gangsterlerden biri saygı duyulan ve en iyi aileye ( çeteye) sahip.İşte bu çaylağın adı Scarface.
Scrubs
Gangster
Gangster

Mesajgönderen mehmet37601905 » Pzt Ağu 05, 2013 1:46 am

M ehmet37601905 olarak bir gün
E vimde otururken
H alamın oğlu dediş ki
M ehmet abi
E limde
T okat'taki
O kulumdakilerin gangster
T okatladığı bir oyun var .
U zun
Z amandır
Y arışıyorlar
E llerinde
D inamit gibi el bombaları
İ stedikleri
A adamla
L ay lay geçiyorlar
T epesine
M ermileri
I şık hızıyla
Ş ey ediyorlar
B ombalıyorlar
İ lk kez gördüm
N eden ben bu oyunu
D uymamışım dedim
O yunda öyle şeyler var ki
K araborsada
U çsuz bucaksız itemler
Z ararına da olsa güçsüzlere
Y arar sağlasın diye ; güçlülere yenilip de
Ü zülmesinler diye ; hem de boş boş durup
Z arar ziyan olmasın diye
B edavaya bile
E llerinden çıkarmaya çalışıyorlar dedi ama
Ş ampiyonluk için sokakçetelerinde ; mehmet37601905 gibi mücadele eden bir gangsteri ortaya çıkarttığından haberi yoktu :)

S anki bu
O yunda
K ahramanca rakiplerimi
A l aşağı edeceğim
K albime doğmuştu .
Ç eteye de girince ;
E kip arkadaşlarımla birlikte ;
T akım ruhunu ortaya koymuştuk .
E l ele verdiğimiz zaman yenemeyeceğimiz kimse yoktu .
L egend ( Efsane ) geri dönmüştü .
E felerin efesi
REDD çetesindeydi . mehmet37601905 adında bir gangster
İ çlerindeydi artık .
cCc ultrAslan Koordinatörü cCc
mehmet37601905
Deneyimli Gangster
Deneyimli Gangster

Mesajgönderen mehmet37601905 » Pzt Ağu 05, 2013 1:49 am

1.lik ve 2.likte hiç gözüm yok zaten 3.olsam da yeter bana artar bile :)
cCc ultrAslan Koordinatörü cCc
mehmet37601905
Deneyimli Gangster
Deneyimli Gangster

Mesajgönderen anoldchampion » Pzt Ağu 05, 2013 9:11 am

Efsaneler Ölmez...
Yıllar önce kurulmuş düzenin dişlileri acımasızca dönmekte ve karşısına çıkan her şeyi ve herkesi ya ezip geçmekte ya da kendi çarkına ayak uydurmalarını sağlıyordu. Bu çarktan kimler gelmiş kimler geçmişti ki; Abzem, Alfam, Karabasan, Scepter, Gangazter... Kimileri de tekrar bu çark da yer alabilmek için isimlerini değiştirmek de, kimileri basitçe yaptıkları hatalardan dolayı kendilerini ele vermekte ve acımasız infazlara maruz kalmaktaydılar.
Bu zalim dünya da değişiyordu her şey gibi. Kendi içinde büyüdükçe büyüyordu. Emeğe olan saygıyı azalıyor, dünkü yeni yetme çocuklar babalarının parasıyla bir anda bu dünyada en büyük çark olup çıkıyorlardı. Bu dünyada ne kadar paran varsa o kadar gücün var, o kadar saygın var ve sen 3 kuruşa 3 kuruşluk efsane olabilirsin. Yani, bu dünyada 1 gece de efsane olabilirsin hiç emek harcamadan. Ama bunu eskiler kabul edebilir miydi? Tabii ki de hayır. Geçmişte bu çarka karşı koymuş olan efsaneler çakma efsanelerin meydanda çakma at sürmelerine ne kadar daha müsaade edebilirler ki? Daha ne kadar sabredebilirler ki?
Ve ben anoldchampion. Eski bir efsane. Sadece bileğine değil, aklına güvenen, parayla arkadaşlıklar kuran değil sevgiyle saygıyla bu işlerin yürüdüğüne inanan bir efsane. Ama bilmezler efsanenin kim olduğunu bu yeni dünyada. Çünkü hepsi yenidir. Geçmişin Gangazter'i bugünün eski bir şampiyonudur. Çoğu çocuk tanımaz Gangazter'i. Anoldchampion ise sadece sıradan bir namdır onlar için. Ama bu efsanenin görevi gençlere tarihi öğretmektir ve öğretmektir şunu "Tarih tekerrürden ibarettir."
anoldchampion
Yeni Gangster
Yeni Gangster

Sonraki

Dön Tamamlanmış Etkinlikler